مقالات -

چرا دستگاه ضخامت سنج Multigauge Tritex التراسونیک را توصیه می کنیم؟

 1. سیستم شناسایی اتوماتیک پراب یا IPR

این سیستم به محض اتصال پراب به دستگاه ضخامت سنج با دریافت اطلاعات پراب به صورت اتوماتیک تنظیمات دستگاه را انجام می دهد و نتیجه آن یک سیستم کاملاً هماهنگ پراب و دستگاه ضخامت سنج التراسونیک است که عملکردی عالی در اختیار اپراتور می گذارد.

2. سیستم صحت سنجی داده ها یا AMVS

این سیستم همواره اندازه گیری را کنترل کرده و نمایش ضخامت صحیح را  حتی برای قطعات دارای خوردگی تضمین می کند.

3. پراب های تک کریستاله روکش دار

تمامی پراب ها دارای روکش محافظ هستند و این به معنی عمر بالا برای پراب است. این روکش ها به راحتی تعویض می شوند و کنار هر دستگاه ضخامت سنج  تعدادی روکش یدکی ارائه می شود. با استفاده از پراب های نرمال تک کریستاله دیگر نیازی به دقت در نحوه قرار دادن پراب بر روی سطوح دارای انحنا یا خوردگی شدید وجود ندارد. پراب های نرمال برخلاف پراب های دو کریستاله نیازی به تصحیح مسیر صوت V ندارند و از دقت خطی بالایی برخوردار هستند.

                                                         ضخامت سنج التراسونیک Tritex MG 5700

4. متد 
Triple Echo

تمامی دستگاه های ضخامت سنج  Multigauge التراسونیک از متد Triple Echo برای اندازه گیری استفاده می کنند و به همین دلیل امکان ضخامت سنجی فلزات از روی انواع رنگ و پوشش ها (حتی پوشش های ضخیم تا 20 میلیمتر) به کمک Coating Plus+ وجود دارد.

5. کاربری آسان

به دلیل تنظیمات اتوماتیک، استفاده از دستگاه ضخامت سنج بسیار راحت است. دیگر نیازی به صفر کردن پراب، تغییر تنظیمات پراب یا تنظیمات مجدد بعد از روشن کردن دستگاه نیست.

6. کیفیت

تمامی دستگاه ها با نهایت دقت به صورت دستی مونتاژ شده و تحت سخت ترین تست های کنترل کیفیت قرار می گیرند تا از کیفیت آنها برای استفاده بلند مدت مشتریان اطمینان حاصل شود.

 دستگاه ضخامت سنجی التراسونیک


7. 
خدمات پس از فروش

ارائه خدمات در بالاترین سطح برای مشتریان از اولین تماس جزو تعهدات ماست. ما از اهمیت خدمات پس از فروش برای مشتریان آگاهیم و در طول مدتی که از دستگاه ضخامت سنج  استفاده خواهند کرد در کنار آن ها خواهیم بود.

8. تطابق با RoHS و WEEE

ما در قبال حفظ محیط زیست خود را مسئول می دانیم و در تمام پروسه ساخت دستگاه ضخامت سنج مطابق با دستورالعمل های RoHS و WEEE عمل می کنیم.

9. عملکرد

متد اندازه گیری Triple Echo که در تمامی دستگاه های Multigauge به کار گرفته می شود تضمینی برای ضخامت سنجی دقیق حتی برای سطوح خورده شده است. عملکرد Multigauge بر روی قطعات سالم و خورده شده به دلیل انتخاب این دستگاه توسط بسیاری از بازرسین است.

10. تطابق با استاندارد

تمامی دستگاه های ضخامت سنج  Multigauge کاملاً مطابق با استاندارد BS EN 15317:2013 ساخته می شوند. این استاندارد به طور مشخص ویژگی های ساخت و مشخصات مورد تأیید دستگاه های ضخامت سنج التراسونیک را بیان می کند.

11. گارانتی 3 ساله

ما با اطمینان از استاندارد ساخت و تست های کنترل کیفی ، برای هر دستگاه ضخامت سنج گارانتی 3 ساله ارائه می کنیم.

12. مدرن و محکم

علاوه بر طراحی به روز و مدرن، دستگاه های ضخامت سنج  Multigauge دارای بدنه ای مقاوم و محکم جهت استفاده در محیط های صنعتی هستند و همچنین دارای دمپر پلاستیکی در دور دستگاه هستند که برای محافظت دستگاه در مقابل ضربه بسیار مناسب است.

پراب ضخامت سنج التراسونیکپراب ضخامت سنج التراسونیکپراب ضخامت سنج التراسونیک

13mm 5Mhz Probe       13mm 2-25Mhz Probe      13mm 3-5Mhz Probe

     13. حافظه داخلی

این دستگاه های ضخامت سنج با قابلیت ذخیره 100 رکورد در 895 فایل (مجموعاً بیش از 2 میلیون خوانده)و مشاهده داده ها همزمان با انجام تست به شکل Wireless در کامپیوتر هستند. هم چنین به کمک نرم افزار Tritex Communicator می توان به صورت همزمان روی دستگاه و کامپیوتر پارامتر های دستگاه را نیز تنظیم کرد. در نرم افزار Tritex Communicatorامکان ایجاد Template برای ضخامت سنجی های دوره ای و گزارش گیری در فرمت اکسل نیز وجود دارد.

14. ضخامت سنجی دما بالا بدون نیاز به تعویض پراب

با تعویض ممبرین های پراب با ممبرین های تفلنی می توان سطوح دما بالا تا 150 درجه سانتی گراد را تست کرد.

     15.لوازم جانبی همراه دستگاه

یک عدد پراب انتخابی (25/2 یا 5 مگاهرتز) به همراه روكش محافظ

سطح پراب Protective Membranes

بلوك كاليبراسيون 15 ميليمتري

كيف چرمي دستگاه با بند آویز جهت ضخامت سنجی به صورت Hands Free

ژل كوپلنت مخصوص بازرسی و پراب

گواهي كاليبراسيون و گواهي ساخت Certificate of Origin (اورجینال)

كيف حمل مقاوم ABS (چمدانی)